MÖBLER / Bord / Spelbord 10838546

nr 1083 8546

Spelbord

Mahogny, längd: 67 cm, djup: 67 cm, höjd: 72 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 16 januari 2017
kl 19:03:08